В словосочетании "свободный рынок" слово "свободный" - это издевка. В истории человечества не было более страшного и тотального рабства, чем рыночное. Если при рабовладельческом строе рабами была какая то часть людей, то при современном рынке - все. Все должны продать себя на рынке труда, иначе будут отторгнуты системой. И богачи также рабы своих денег, которые влекут их хозяев в ад. Тайна числа 666 в том, что наступают времена, когда никто не сможет ни покупать, ни продавать без печати сатаны на себе. Но рабы рынка настолько зомбированы, настолько не понимают ни себя, ни своего положения, что считают себя успешными и свободными.
Дорогие читатели! Не скупитесь на ваши отзывы,
замечания, рецензии, пожелания авторам. И не забудьте дать
оценку произведению, которое вы прочитали - это помогает авторам
совершенствовать свои творческие способности
Нам лекцию прочёл что есть свободный рынок
Патрицй местный, не какой то инок
И на свой бред поставил имени печать
ну что ж... чия печать тому и отвечать!
Ах как же хочется свободными казаться
на рынке, на котором не в чем показаться.
Александр Грайцер
2018-08-28 03:37:40
Собака лает, караван идёт
татьяна
2018-08-28 08:46:32
Самый хороший раб тот, которой даже не подозревает, что он раб
Александр Грайцер
2018-08-28 09:27:49
Татьяна, не зря сказано, что во многой мудрости много печали
Крылов
2018-08-28 09:49:02
Вы мудры ,как никто)))
татьяна
2018-08-30 05:00:34
Но Иисус говорил о Радости Совершенной? В чем она?
Александр Грайцер
2018-08-30 08:07:03
Радость совершенная в Царстве Божьем.
Если им живёте, то имеете такую радость.
Християнські Побутові Колискові - Воскобойников Ігор Григорович Протягом тривалого часу мене цікавили саме християнські колискові, причому, побутові, тобто ті, яких співають рідні саме у побуті біля самої колиски.
Й ось десь із місяць тому Господь дав мені самому низку колискових, частину з яких сьогодні наводжу.
З того часу я більш системно зацікавився цим питанням й, до мого здивування і навіть із прикрістю, виявив майже повну порожнечу у цьому напрямі. І це у нас, на співучій Україні!
Ще раз підкреслю, мова йде не про літературні колискові, які є у класиків, хоча й у дуже невеликій кількості, й пару яких можна зустріти навіть на нашому сайті: у Светлани Касянчик та у Зоряни Живки.
… Звернувся інтернетом до бібліотекарів системи дитячих бібліотек України й із вдячністю ознайомився із ще якоюсь дещицею колискових. Причому, із прикрістю відзначаю, що наші християнські поети й тут «пасуть задніх», віддавши повністю цей надважливий напрямок духовного виховання на перекручування лукавому.
Отже, намагаючись не скотитися до примітивізму, намагався зробити колискові різного рівня складності від максимально простих й гнучких, щоб мама, тато або інший родич міг сам творити їх та прилаштовувати до індивідуальних потреб, так би мовити, не зазираючи до писаного тексту.
Заздалегідь ДУЖЕ вдячний усім, хто випробує їх у практичних умовах і повідомить свою думку.
Ще більш вдячним буду за продовження розвитку цього напрямку і повідомлення мені про набутки як українською, так й основними романо-германськими та слов'янськими мовами.